logo

https://www.prsa.pl/artykul.aspx?id=202314

JUŻ W ŚRODĘ TRZECI WEBINAR CZWÓRKI Z CYKLU „POSTAW NA ROZWÓJ”

Piątek, 26 listopada 2021

„Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron” – to temat kolejnego webinaru organizowanego przez radiową Czwórkę. Najbliższą prezentację poprowadzi Kaja Tomczyk, psycholożka i trenerka umiejętności interpersonalnych. Początek 1 grudnia o godz. 18.00 na kanale YouTube i facebooku Czwórki.

O czym będzie najbliższy webinar? – Dobra autoprezentacja to taka, w której jesteśmy spójni dla siebie i autentyczni dla innych. Gdy oceniamy siebie i porównujemy do innych, trudno korzystać z własnych zasobów. Zamiast rozglądać się na boki, skorzystaj z własnych mocnych stron i zacznij robić wszystko po swojemu! – mówi Kaja Tomczyk. Psycholożka, krótko po zakończeniu webinaru, będzie także gościem w audycji „Strefa Prywatna” o godz. 20.00.

To już ostatni webinar z cyklu „Postaw na rozwój!”, który Czwórka w tym roku przygotowała dla swoich słuchaczy. Pierwszy z nich poprowadził Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji. Webinar można obejrzeć pod tym adresem. Podczas kolejnego, Mirek Urban – psycholog, trener wystąpień publicznych opowiedział m.in. co sprawia, że nasza (auto)prezentacja jest skuteczna. Nagranie webinaru Kai Tomczyk po jego zakończeniu także będzie dostępne na kanale YouTube Czwórki.

Copyright © Polskie Radio S.A