X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Informacje o praktykach studenckich

Wtorek, 9 maja 2023

Polskie Radio – Spółka Akcyjna organizuje studenckie praktyki zawodowe.

 

Praktyki odbywają się w ciągu całego roku kalendarzowego i mają na celu pogłębianie oraz zastosowanie wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności zawodowych studentów, a także zapoznanie ich ze strukturą organizacyjną, zakresem działalności i specyfiką funkcjonowania określonych komórek organizacyjnych Polskiego Radia – Spółki Akcyjnej, przepisami porządkowymi, organizacyjnymi i wybranymi aktami prawnymi obowiązującymi w Polskim Radiu – Spółce Akcyjnej.

Czas trwania praktyki nie powinien przekraczać 30 dni. Studentowi z tytułu odbywania praktyki nie przysługuje wynagrodzenie.

Rozpoczęcie właściwej praktyki poprzedzone jest obowiązkowym szkoleniem, w ramach którego studenci są zapoznawani z przepisami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, przepisami przeciwpożarowymi, procedurami bezpieczeństwa oraz przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.DODATKOWE INFORMACJE:

Polskie Radio S.A.

Biuro Zarządu/Centrum Szkoleń

al. Niepodległości 77/85

00-977 Warszawa

tel. 22/645 54 88

e – mail  praktyki@polskieradio.pl


 
Dokumenty do pobrania 

« wstecz