X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

WYJĄTKOWY WEEKEND Z BABCIĄ I DZIADKIEM W POLSKIM RADIU DZIECIOM

Czwartek, 19 stycznia 2023

Polskie Radio Dzieciom zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Dziennikarze stacji przygotowali specjalne audycje, między innymi wyjątkowe wydanie „Dziecięcego koncertu życzeń”, podczas którego najmłodsi słuchacze będą mogli dedykować piosenki ukochanym babciom i dziadkom.


W piątek, 20 stycznia w audycji „Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom” o zabawach i zabawkach, którymi bawili sie nasi dziadkowie - m.in. o toczeniu kółka, piłce do dołka czy grze w zośkę. 


W sobotę, 21 stycznia w audycji „Rodzinny W-F” tematem przewodnim na antenie Polskiego Radia Dzieciom będą aktywności sportowe i zabawy ruchowe przeznaczone dla babć i dziadków oraz ich ukochanych wnucząt. Gościem będzie Iwona Rogalska, instruktorka rekreacji ruchowej i fitness. Tego samego dnia oraz w niedzielę o godz. 19.00, Anna Seniuk przeczyta opowiadania z książki poświęconej babciom - „Zagadki babci”, w której wszystkie opowieści łączy przekonanie, że wszystkie babcie mają swoje tajemnice i zagadki do rozwiązania. 


W niedzielne popołudnie, o godz. 13.00 Monika i Kulfon w audycji „Radiowe figliki Kulfona i Moniki” porozmawiają o prezentach dla dziadków i pomysłach na wspólne spędzanie czasu.


22 stycznia, dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom zaproszą z kolei na wyjątkowe wydanie “Dziecięcego koncertu życzeń” (godz. 14.00-15.00), podczas którego każdy wnuczek będzie mógł złożyć życzenia i zamówić piosenkę dla swoich dziadków.


Tematyka święta Babci i Dziadka zdominuje zbliżający się weekend w Polskim Radiu Dzieciom, a na antenie przez całą sobotę i niedzielę będzie można usłyszeć jak wnuczkowie i dziadkowie spędzają razem czas i co lubią najbardziej robić. 


·      Więcej informacji tutaj

« wstecz