X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

JUŻ 25 CZERWCA LATO Z RADIEM W TARNOWIE

Piątek, 24 czerwca 2022

W najbliższa sobotę 25 czerwca ekipa Programu Pierwszego Polskiego Radia pojawi się w Tarnowie i zaprosi słuchaczy na Familijny Piknik, który odbędzie się na Rynku Starego Miasta w godz. 11.00 – 17.00. Podczas tegorocznego Lata z Radiem słuchacze anteny będą mogli liczyć m.in. na trasę reporterską, konkursy z nagrodami oraz wiele innych ciekawych aktywności. W godz. 9.00 – 12.00 radiowa Jedynka zaprosi nie tylko do słuchania, ale i oglądania „na żywo” audycji bezpośrednio ze studia plenerowego w Tarnowie. Więcej informacji na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej „Lata z Radiem”.

 

Już 25 czerwca pierwszy Piknik Rodzinny w Tarnowie. Od godziny 11.00 na Rynku Starego Miasta na słuchaczy Lata z Radiem będą czekać atrakcje przygotowane przez zespół Programu Pierwszego Polskiego Radia. Do wspólnej zabawy zaproszą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek. W trakcie Pikniku dziennikarze radiowej Jedynki i Polskiego Radia Dzieciom zaproszą słuchaczy na dźwiękowe kalambury – czyli ćwiczenia z wyobraźni, a najmłodsi będą mogli popisać się znajomością bajek i wygrać atrakcyjne nagrody. Poza tym na wspólne ćwiczenia fizyczne zaprosi Piotr Galus i doradzi, jak zadbać o dobre samopoczucie i formę. Odbędą się również warsztaty radiowe, podczas których słuchacze dowiedzą się, w jaki sposób powstają reportaże, wywiady i jak wygląda montaż materiałów radiowych. Najmłodsi uczestnicy i ich rodzice będą mogli także wziąć udział w specjalnej audycji Polskiego Radia DzieciomW godzinach 12.00 – 13.00 uczestnicy Pikniku zostaną z zaangażowani w „Nieudaną audycję” dziecięcej stacji, którą poprowadzi Zbyszek Kozłowski. Oprócz audycji „Lata z Radiem” (9.00-12.00), będzie realizowana również na żywo „Muzyczna Jedynka” w godz. 14.00-15.00 oraz „Lato z Radiem Extra” (16.00-17.00). Podczas wydarzenia pojawi się Solomiya Romaniv – 14- letnia, utalentowana wokalistka ze Lwowa, Studio Rocka Pawła Mazura, który zagra „ Polkę Dziadek” na rockowo oraz Piotr Kita - śpiewający pianista, absolwent Studium Piosenkarskiego w Poznaniu. Na miłośników konkursów czeka mnóstwo zgadywanek i quizów m.in. „Sprint przez pytanie do mety”, „Od małego do dużego” , „Czy znasz ten przebój Lata z Radiem”. Dla najmłodszych wielbicieli tegorocznej edycji wydarzenia przewidziane są warsztaty plastyczne.

Dziennikarze Polskiego Radia wyruszą w trasę i odwiedzą 9 miejsc w różnych zakątkach Polski. 2 lipca w Uniejowie, 9 lipca w Działoszynie, 16 lipca w Ostrołęce, 30 lipca w Myślenicach, 6 sierpnia w Sieradzu, 13 sierpnia w Stegnie, 20 sierpnia w Legnicy, 27 sierpnia w Jakuszycach.

 

Więcej na temat wszystkich atrakcji Lata z Radiem 2022 na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz na stronie internetowej i w mediach społecznościowych stacji.


« wstecz