X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„START – WAKACJE” SPECJALNA LETNIA AUDYCJA W CZWÓRCE

Czwartek, 23 czerwca 2022

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca w radiowej Czwórce będzie można posłuchać specjalnej audycji prosto z Mistrzostw Polski w Śródlądowym Ratownictwie Wodnym. Będzie to pierwsza odsłona letniego cyklu zawodów z zakresu sportowego ratownictwa wodnego GARMIN RESCUE HEROES. Start audycji 25 czerwca o godz. 13.00, ale atrakcje będą czekały na słuchaczy na miejscu już od rana. Czwórka jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Radiowa Czwórka zaprasza na specjalną audycję „Start – wakacje” prowadzoną prosto z Mistrzostw Polski w Śródlądowym Ratownictwie Wodnym, która rozpocznie się 25 czerwca o godz.13.00 nad Zalewem Zegrzyńskim. Prowadzący audycję - Mateusz Kulik porozmawia z najlepszymi ratownikami z Polski o tym, kto może zostać ratownikiem, jak wygląda przygotowanie do sezonu oraz jakie są najnowsze technologie wykorzystywane w trakcie akcji na wodzie. Wraz z ratownikami radiowa Czwórka będzie uczestniczyć w symulacjach rzeczywistych akcji ratowniczych oraz kursach pierwszej pomocy. Ponadto słuchacze dowiedzą się więcej o wakacyjnych sportach wodnych – o windsurfingu, kitesurfingu czy o samym żeglowaniu, jak również o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Na odwiedzających namiot Czwórki będą czekać atrakcyjne gadżety, pamiątkowe zdjęcia i inne atrakcje, a to wszystko w towarzyszących brzmieniach letniej Czwórkowej playlisty.

Garmin Rescue Heroes to cykl imprez z zakresu sportowego ratownictwa wodnego, których celem jest przede wszystkim podnoszenie umiejętności ratowników z zakresu technik posługiwania się profesjonalnym sprzętem wykorzystywanym w ratownictwie wodnym, integracja środowisk ratowników, a także sprawdzenie przygotowania zawodników do udziału w Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane we wrześniu. W ramach zawodów odbędzie się sześć spotkań w różnych miejscach Polski, w pierwszej kolejności będą to Mistrzostwa Polski w Śródlądowym Ratownictwie Wodnym – nad Zegrzem, 25-26 czerwca. Kolejne odsłony cyklu, na których będzie można zobaczyć i usłyszeć Czwórkę to Mielenko (International Polish Rescue Cup, 23-24 lipca) i Kąty Rybackie (Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim, 6-7 sierpnia).

Ekipę radiowej Czwórki będzie można spotkać podczas wielu wakacyjnych wydarzeń, m. in. na zawodach atletycznych LOGinLAB Tour 2022, które odbędą się w Chałupach 20 lipca oraz Krotoszynie 13-14 sierpnia, czy w czasie letnich festiwali muzycznych: Ostróda Reggae Festiwal (7-10 lipca), Czeluść Festival (22-23 lipca), Drum Basstion Festival (22-23 lipca) czy WROsound (15-16 lipca).  


« wstecz