X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PUCHAR ŚWIATA W ZAKOPANEM – RELACJE W PROGRAMIE 1 POLSKIEGO RADIA

Piątek, 14 stycznia 2022

W najbliższy weekend zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędą się w Zakopanem. Rywalizacji z bliska przyglądać się będą dziennikarze Jedynki. W sobotę i niedzielę na relacje z Wielkiej Krokwi zapraszają – Rafał Bała, Andrzej Grabowski i Marek Solecki. Więcej informacji - w tym analizy, wywiady, klasyfikacja generalna PŚ - na stronie skokinarciarskie.polskieradio24.pl.

Pucharowa rywalizacja na Wielkiej Krokwi rozpocznie się w piątek od oficjalnych treningów i kwalifikacji do konkursu indywidualnego. W sobotę skoczkowie mają rywalizować w konkursie drużynowym. O indywidualne zwycięstwo powalczą dzień później.

Rywalizację skoczków w Zakopanem obserwować będą Andrzej Grabowski i Marek Solecki. Gospodarzem studia w Warszawie będzie Rafał Bała. W sobotę relacje z Zawodów od 16:00 do 18:00, a w niedzielę studio od godz. 16:00 do godz. 19:00.

Liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest Japończyk Ryoyu Kobayashi. Najwyżej z Polaków, na miejscu 16, klasyfikowany jest Kamil Stoch. W poprzednim sezonie, w Zakopanem triumfował Norweg Halvor Egner Granerud. Po zawodach w zimowej stolicy Polski skoczkowie w kolejny weekend przeniosą się do niemieckiego Titisee-Neustadt.

Relacje z Pucharu Świata w Zakopanem na antenie Programu 1:

- Konkurs drużynowy: sobota 14 stycznia, od godz. 16.00

- Konkurs indywidualny niedziela 15 stycznia, od godz. 16.00

« wstecz