X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

JUŻ W ŚRODĘ TRZECI WEBINAR CZWÓRKI Z CYKLU „POSTAW NA ROZWÓJ”

Piątek, 26 listopada 2021

„Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron” – to temat kolejnego webinaru organizowanego przez radiową Czwórkę. Najbliższą prezentację poprowadzi Kaja Tomczyk, psycholożka i trenerka umiejętności interpersonalnych. Początek 1 grudnia o godz. 18.00 na kanale YouTube i facebooku Czwórki.

O czym będzie najbliższy webinar? – Dobra autoprezentacja to taka, w której jesteśmy spójni dla siebie i autentyczni dla innych. Gdy oceniamy siebie i porównujemy do innych, trudno korzystać z własnych zasobów. Zamiast rozglądać się na boki, skorzystaj z własnych mocnych stron i zacznij robić wszystko po swojemu! – mówi Kaja Tomczyk. Psycholożka, krótko po zakończeniu webinaru, będzie także gościem w audycji „Strefa Prywatna” o godz. 20.00.

To już ostatni webinar z cyklu „Postaw na rozwój!”, który Czwórka w tym roku przygotowała dla swoich słuchaczy. Pierwszy z nich poprowadził Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji. Webinar można obejrzeć pod tym adresem. Podczas kolejnego, Mirek Urban – psycholog, trener wystąpień publicznych opowiedział m.in. co sprawia, że nasza (auto)prezentacja jest skuteczna. Nagranie webinaru Kai Tomczyk po jego zakończeniu także będzie dostępne na kanale YouTube Czwórki.

« wstecz