X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

POLSKIE RADIO KIEROWCÓW NAGRODZONE W KONKURSIE PARTNER BEZPIECZEŃSTWA DROGOWEGO

Piątek, 26 listopada 2021

Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego wyróżniło osoby, firmy, organizacje pozarządowe i media, które swoim ponadprzeciętnym zaangażowaniem przyczyniają się do tego, aby z roku na rok na naszych drogach było coraz bezpieczniej. W kategorii „Media” zwyciężyło Polskie Radio Kierowców.

Konkurs Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego organizowany jest od 2010 roku. Jego ideą jest promowanie i uhonorowanie osób i inicjatyw, które podejmowane w różnych zakątkach Polski, dotyczą podnoszenia bezpieczeństwa drogowego. Kapituła wyłoniła w tym roku zwycięzców w czterech kategoriach: osoba, media, firma, organizacja pozarządowa.

Jest to dla nas bardzo ważne wyróżnienie. W Polskim Radiu Kierowców cały czas mówimy o bezpieczeństwie i odpowiedzialności na drogach, informując jednocześnie młodych kierowców, że zdany egzamin na prawo jazdy to nie koniec, a dopiero początek edukacji. Cieszy nas, że nasze działania zostały dostrzeżone i docenione – mówi Edyta Poźniak, Dyrektor-Redaktor Naczelna Polskiego Radia Kierowców.

Polskie Radio Kierowców to jedyna w kraju całodobowa stacja z programem przeznaczonym dla wszystkich uczestników ruchu drogowego: kierowców, motocyklistów, rowerzystów i pieszych. Program jest dostępny poprzez aplikację, w technologii DAB + oraz w Internecie. PRK informuje w kompleksowy sposób o sytuacji drogowej w kraju. Raporty o utrudnieniach, korkach, wypadkach czy remontach aktualizowane są co kwadrans. W porannym, południowym i wieczornym paśmie podawane są serwisy informacyjne w czterech językach – polskim, angielskim, niemieckim, ukraińskim.

« wstecz