mobile-logo

06.02.2024 19:50

ARKADIUSZ JASTRZĘBSKI ZASTĘPCĄ REDAKTORA NACZELNEGO INFORMACYJNEJ AGENCJI RADIOWEJ

dokument do pobrania

6 lutego na stanowisko zastępcy dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej został powołany Arkadiusz Jastrzębski - dziennikarz, od wielu lat związany z mediami publicznymi oraz portalami internetowymi. Będzie odpowiadał za portal informacyjny polskieradio24.pl, strony internetowe Polskiego Radia, a także media społecznościowe i produkcje multimedialne.

Nasza strona internetowa, media społecznościowe czy podcasty nie będą kopią tego, co można znaleźć gdzie indziej. Nasza wyjątkowość polega na tym, że dajemy rzetelną i sprawdzoną informację oraz pogłębioną analizę. Wszystko po to, by w nowoczesny sposób pokazać świat taki, jakim jest. Arek Jastrzębski jest właśnie tą osobą, która połączy jakość z nowoczesnością – mówi Wojciech Cegielski, p.o. dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej.

Arkadiusz Jastrzębski karierę dziennikarską rozpoczynał na początku lat 90. w redakcji „Głosu Pomorza”. W latach 1995-2009 zdobywał doświadczenie w Polskim Radiu Koszalin, Programie 3 Polskiego Radia oraz Studiu Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia. Przez wiele lat był też związany z dużymi portalami informacyjnymi.

- Jakość i rzetelność nadawcy publicznego to wartości najważniejsze także w sieci. Nie oznacza to jednak rezygnacji z atrakcyjnego prezentowania informacji i korzystania z coraz nowszych technik ich dystrybucji w Internecie. Dotyczy to również witryn poszczególnych anten Polskiego Radia - mówi Arkadiusz Jastrzębski.