logo

http://www.prsa.pl/artykul.aspx?id=202042

25 CZERWCA DOWIEMY SIĘ KTO ZOSTANIE NIEPRZECIĘTNYM 2020

Poniedziałek, 22 czerwca 2020

Spośród 420 nadesłanych zgłoszeń, jury wytypowało finałową dziesiątkę. Teraz poznamy decyzję słuchaczy, do których należało ostatnie słowo i którzy w internetowym głosowaniu oddali ponad 72 tysiące głosów na swoich faworytów! Nazwisko „Nieprzeciętnego” poznamy 25 czerwca podczas Gali, która odbędzie się online od godz. 18.00. Wydarzenie uświetni koncert Krzysztofa Zalewskiego.

 

„Nieprzeciętni” to plebiscyt radiowej Czwórki, adresowany do młodych ludzi, którzy na co dzień podejmują nietypowe działania, mają niebanalne zainteresowania, tworzą wyjątkowe rzeczy.

Przez całą wiosnę na stronie plebiscytu prezentowane były sylwetki dziesiątki finalistów, osób o bardzo różnych zainteresowaniach – od artystycznych, przez medyczne i edukacyjne, na społecznych kończąc. Ten rok to aż dwa rekordy w historii plebiscytu: nadeszło 420 zgłoszeń, a w internetowym głosowaniu oddano ponad 72 tysiące głosów! Nazwisko „Nieprzeciętnego” poznamy podczas uroczystej gali 25 czerwca, która odbędzie się online o godzinie 18.00. W nieprzeciętnych okolicznościach spotkają się finaliści i jurorzy, a dla wszystkich zagra Krzysztof Zalewski z zespołem. Galę poprowadzą Kasia Dydo-Rosłoń i Kuba Marcinowicz, a o oprawę muzyczną zadba DJ Bert. Zapraszamy do słuchania i oglądania na stronie Czwórki i Facebooku stacji.

Copyright © Polskie Radio S.A