X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plebiscyt „Nieprzeciętni” 2007 Polskiego Radia BIS po raz czwarty

Poniedziałek, 21 stycznia 2008

 

Właśnie ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Nieprzeciętni” organizowanego corocznie przez Polskie Radio BIS.

„Nieprzeciętni” to plebiscyt Polskiego Radia BIS mający na celu promocję młodych ludzi, którzy w minionym roku kalendarzowym zrobili coś, co sprawiło, że można ich określić  mianem wyjątkowych. Akcja promuje osoby w wieku 15-25 lat, mogące stać się wzorem dla swoich rówieśników. Wśród finalistów poprzednich edycji plebiscytu „Nieprzeciętni” znaleźli się m.in.:  muzycy, reżyserzy, sportowcy, wolontariusze, młodzi ludzie podejmujący różne inicjatywy na rzecz tworzenia społeczeństwa obywatelskiego. Zwycięzcami poprzednich edycji zostali kolejno: Antoniusz Dietzius 19 lat, Aleksandra Staletowicz 16 lat, Michał Misiorek 15 lat.

Czwarta edycja plebiscytu rozpoczęła się 21 stycznia. Będzie prowadzona na stronie internetowej i na antenie BIS-ki. Akcję wspierać będą pozostałe programy Polskiego Radia oraz patroni medialni. Słuchacze mogą zgłaszać swoich kandydatów na „Nieprzeciętnych” do 22 lutego br.

Uroczysta gala i wręczenie nagród wszystkim dziecięciu finalistom odbędzie się 29 marca br. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie. Gali towarzyszył będzie koncert zespołu Pustki oraz obiecującej grupy muzycznej Żywiołak. Reporterzy Polskiego Radia BIS będą relacjonować całe wydarzenie na antenie.

Szczegółowe informacje o plebiscycie „Nieprzeciętni” na stronie internetowej Radia BIS www.polskieradio.pl/bis
 
Polskie Radio BIS to ogólnopolska rozgłośnia skierowana do aktywnych, dynamicznych i otwartych na nowości młodych ludzi. Stawia na bezpośredni kontakt ze słuchaczami poprzez interaktywny charakter programu i pełen kontent multimedialny. Radio BIS to ambitna muzyka, kultowe postacie eteru oraz osobowości polskiej sceny muzycznej.

« wstecz