X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONCERT „TO, CO NAJPIĘKNIEJSZE – HEMAR LIVE”

Piątek, 19 maja 2023

Piosenki z tekstami Mariana Hermana w nowych aranżacjach, które specjalnie na tę okazję stworzyli: Paweł Steczek, Filip Siejka i Jacek Subociałło będzie można usłyszeć podczas koncertu z cyklu „ To, co najpiękniejsze – HEMAR LIVE”, który odbędzie się w najbliższą środę, 24 maja o godzinie 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Transmisja na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia oraz w mediach społecznościowych Polskiego Radia. Honorowy patronat nad koncertem objęła Rada Mediów Narodowych.


Po poprzednich, entuzjastycznie przyjętych przez publiczność i słuchaczy Polskiego Radia koncertach z cyklu „To, co najpiękniejsze…” przyszedł czas na kolejną odsłonę. 24 maja, podczas koncertu „To, co najpiękniejsze – HEMAR LIVE” zaprezentowane zostaną nowe aranżacje znanych piosenek z tekstami Mariana Hemara w wykonaniu plejady gwiazd: Pauliny Grochowskiej, Joanny Kołaczkowskiej, Katarzyny Pakosińskiej, Olgi Szomańskiej, Marcina Januszkiewicza, Marcina Kołaczkowskiego, Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz Macieja Miecznikowskiego. Artystom towarzyszyć będzie  Orkiestra Polskiego Radia w Warszawie pod dyrekcją Michała Klauzy, która uczestniczy w tym wyjątkowym przedsięwzięciu od początku powstania cyklu.

Katarzyna Pakosińska i Krzysztof Kwiatkowski wystąpią tego wieczoru także w roli prowadzących słuchaczy przez życie Mariana Hemara. Kierownictwo literackie i reżyseria - Marcin Kołaczkowski.

„To, co najpiękniejsze..” to cykl koncertów organizowanych przez Polskie Radio od 2017 roku. Ich ideą jest popularyzacja polskiej i światowej muzyki, wśród szerokiego grona odbiorców poszukujących kontaktu z kulturą wysoką.


·        Rada Mediów Narodowych jest honorowym patronem koncertu

·        Transmisja koncertu „To, co najpiękniejsze – Hemar live” w środę, 24 maja o godz. 19.00 w radiowej Jedynce oraz w mediach społecznościowych publicznego nadawcy. Streaming wydarzenia dostępny będzie na stronie: www.polskieradio.pl

·        Grafika do pobrania


« wstecz