X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„Z GŁOWĄ W GÓRACH” – W NAJBLIŻSZY WEEKEND DZIENNIKARZE JEDYNKI I TRÓJKI ZAPRASZAJĄ DO ZIELEŃCA

Środa, 25 stycznia 2023

W dniach 27 – 28 stycznia Program 1 Polskiego Radia oraz radiowa Trójka w ramach akcji „Z głową w górach” zawita do Zieleńca, aby spotkać się ze swoimi słuchaczami. W ramach tego cyklu dziennikarze Polskiego Radia zaproszą na plenerowe audycje, ciekawe rozmowy oraz zaproponują dobrą zabawę. Podczas tegorocznych ferii radiowa Jedynka i Trójka będzie obecna także w: Krynicy Zdroju (3-4 lutego), Szczyrku (10-11 lutego), Czarnej Górze (17-18 lutego) oraz w Ustrzykach Dolnych (24-25 lutego).


W najbliższy weekend dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia oraz radiowej Trójki odwiedzą kolejną górską miejscowość, a to wszystko w ramach cyklu „Z głową w górach”. Jest to akcja, którą zainicjowało Polskie Radio. Dziennikarze odwiedzają popularne miejscowości górskie i realizują plenerowe audycje, aby móc być bliżej swoich słuchaczy. Przedsięwzięcie to ma celu propagowanie aktywnego wypoczynku, bezpieczeństwa na stokach oraz zaprezentowanie walorów turystycznych, krajoznawczych i kulturowych odwiedzanych miejsc. 

W piątek, 27 stycznia na audycję „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00) z malowniczych Gór Orlickich i Bystrzyckich zaprosi Anna Will. W programie będzie można usłyszeć ciekawe relacje i rozmowy z odwiedzającymi jeden z największych ośrodków narciarskich w Polsce – Zieleniec Sport Arena. W sobotę, 28 stycznia specjalne „zimowe” wydanie audycji „Jedyne Takie Miejsce” (godz. 9.00), które poprowadzi Roman Czejarek. Pasjonaci białego szaleństwa będą mogli liczyć także na obszerne relacje Macieja Waleckiego.

27 stycznia, w piątek Piotr Firan – dziennikarz radiowej Trójki zaprosi na plenerową audycję „Zapraszamy na weekend” o godz. 10.00. W godz. 19.00 - 22.00 Tomasz Miara poprowadzi „górskie” wydanie audycji „Lista Przebojów Trójki”. W sobotę, 28 stycznia słuchacze będą mogli spotkać się z Piotrem Firanem, podczas audycji „Login: Aktywni” o godz. 15.00. Ekipa radiowej Trójki będzie na bieżąco prowadziła relacje w serwisach i mediach społecznościowych stacji.


Dziennikarze cyklu „Z głową w górach” już w najbliższym czasie wyruszą w dalszą trasę i odwiedzą kolejne miejscowości: Krynicę – Zdrój (3-4 lutego), Szczyrk (10-11 lutego), Czarną Górę (17-18 lutego) oraz Ustrzyki Dolne (24-25 lutego).


·       Więcej informacji na stronach: jedynka.polskieradio.pl oraz trojka.polskieradio.pl


« wstecz