X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONKURS „MOJE WINYLOWE SKARBY” W PROGRAMIE 1 POLSKIEGO RADIA

Piątek, 20 stycznia 2023

„Moje winylowe skarby” – to nowy konkurs radiowej Jedynki. Od 19 stycznia br. można przesyłać zdjęcia i opisy swoich kolekcji płyt winylowych, sprzętu grającego i wszelkich innych eksponatów związanych z tematyką konkursu. Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza, zamieszczonego na specjalnej podstronie winyloweskarby.polskieradio.pl. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.


Płyty winylowe od kilku lat znów cieszą się popularnością i wciąż znajdują swoich zwolenników. Muzyka z czarnych krążków, w przeciwieństwie do innych nośników dźwiękowych ma dużo głębsze brzmienie i pozwala wydobyć z nagrania każdy dźwięk. Program 1 Polskiego Radia przybliża ten klimat, w audycji „Magia czarnego krążka – winylowy wieczór”, w każdą sobotę od. godz. 21.00.

Od 19 stycznia radiowa Jedyna wystartowała z konkursem „Moje winylowe skarby” , który ma na celu wybór i nagrodzenie spośród nadesłanych zgłoszeń – najlepszej Kolekcji muzycznej. Uczestnicy przesyłają zdjęcia i opisy swoich kolekcji, sprzętu grającego i wszelkich innych rzeczy związanych z tematyką konkursu. Zgłoszenia powinny zawierać opis i maksymalnie 5 zdjęć.

- Winylowy świat powrócił, co ucieszyło miłośników muzyki i nośnika, który przez wiele lat właściwie nie istniał. Nas także cieszy ten renesans, dlatego stwarzamy okazję, by Państwo pochwalili się swoimi zbiorami. Wiemy, że w Państwa kolekcjach płytowych kryją się prawdziwe skarby. Proszę je nam po prostu pokazać – zachęca Marcin Kusy, dyrektor Programu 1 Polskiego Radia.

W składzie Kapituły konkursu są dziennikarze muzyczni radiowej Jedynki: Marcin Kusy, Maria Szabłowska i Maciej Szajkowski. Jurorzy będą brali pod uwagę: oryginalność, wartość poznawczą, unikalność oraz rolę przedstawionych kolekcji i eksponatów. 

Zgłoszenia można przesyłać do 8 lutego do godz. 12.00, natomiast 9 lutego na antenie Programu 1 Polskiego Radia w trakcie audycji „Muzyczna Jedynka” (godz. 13.00-15.00) poznamy zwycięzców konkursu.

Nagrodami jest wysokiej klasy sprzęt audio, w tym gramofon z funkcją zgrywania zawartości winyli do plików cyfrowych oraz słuchawki.  


·       Więcej informacji na stronie Programu 1 Polskiego Radia oraz na specjalnej stronie winyloweskarby.polskieradio.pl

·       Regulamin


« wstecz