X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

BĘDZIE GŁOŚNO! DOMINIKA PLONKA – KONCERT NA ŻYWO W CZWÓRCE

Środa, 23 listopada 2022

25 listopada Czwórka zaprasza słuchaczy na koncert polskiej wokalistki – Dominiki Plonki. Artystka na swoim koncie posiada nie tylko solowe projekty, ale również współpracę z wieloma producentami muzycznymi. Muzykę Dominiki Plonki wyróżnia luźny i wyrazisty wokal, jak i nacechowany emocjami tekst. Transmisja ze studia koncertowego Czwórki rozpocznie się po godz. 18.00 na Facebooku, kanale YouTube Czwórki oraz na stronie internetowej czworka.online.


Dominika Plonka to niezwykle utalentowana wokalistka, obdarzona charakterystycznym głosem i świetnym piórem. Swoje doświadczenia oddaje muzyce i słuchaczom, by tchnęli w nie nowe życie. Artystka rozwija się zarówno w projekcie solowym, jak i we współpracy z innymi artystami tworząc tym samym charakterystyczne dla siebie delikatne i rytmiczne brzemienia. W kwietniu 2020 roku Dominika Plonka wydała swój pierwszy singiel „Iliahtida”, po którym zaczęła rozwijać swoje działania. W lipcu ukazał się kolejny singiel „Na jaw” stworzony we współpracy z Miroffem i Wuja HZG. Na swoim koncie posiada jeszcze kilka singli m.in. „Księżyc klik” – został stworzony w rodzinnym gronie we współpracy ze swoim bratem Dafeatem, który wprowadził do tego utworu swoje charakterystyczne elektroniczne drum’n’bassowe brzemiennie. „Trzy zestawy” to kolejna propozycja artystki, która nieco odbiega od wcześniejszej stylistyki, czyli znacznie spokojniejszym popowo – soulowym klimatem.

Dominika Plonka za swoje muzyczne inspiracje uznaje m.in. Jorję Smith, Amę Lou i Snoh Aalegra, co ewidentnie słychać w jej muzycznych kawałkach.

Dominika Plonka zagra 25 listopada, po godz. 18.00 w Czwórkowej audycji „Będzie głośno!”. Transmisja dostępna będzie na stronie internetowej stacji, kanale YouTube Czwórki oraz na Facebooku


·       Koncert odbędzie się w Czwórkowym studiu koncertowym.

·       Strona internetowa Czwórki

« wstecz