X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONKURS III NASZE MUZYCZNE ŹRÓDEŁKO GŁOSUJ NA SWOICH ULUBIEŃCÓW!

Poniedziałek, 21 listopada 2022

Już teraz można oddawać głosy na swoich faworytów w konkursie „III Nasze Muzyczne Źródełko” Radiowego Centrum Kultury Ludowej oraz Polskiego Radia Dzieciom, skierowanego do młodych wykonawców muzyki folkowej i ludowej. Na utwory finalistów można głosować do 4 grudnia na stronie: zrodelko.polskieradio.pl. Każda osoba może zagłosować na swojego faworyta raz dziennie. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Edukacji i Nauki.


Konkurs „III Nasze Muzyczne Źródełko” adresowany jest do tych, którym bliska jest muzyka ludowa i folkowa. 16 finalistów zostało zakwalifikowanych według czterech kategorii: od 3 do 6 lat, od 7 do 10 lat, od 11 do 15 lat i rodzinna (zespołowa) – przy czym liczba dzieci poniżej 15 lat w zespole musi być większa niż połowa, a w duecie jedno z jego członków musi mieć poniżej 15 lat.

Tegorocznych finalistów wybrali: Daria Druzgała - dyrektorka Polskiego Radia Dzieciom, Hanna Szczęśniak​producentka, reporterka, dziennikarka Radiowego Centrum Kultury Ludowej, prowadząca audycję „Źródełko” w Polskim Radiu Dzieciom, Karolina Ociepka językoznawczyni, menedżerka i animatorka kultury,  Piotr Dorosz - etnomuzykolog, harmonista i akordeonista, twórca własnej kapeli, jeden z prowadzących audycje „Źródełko" w Polskim Radiu Dzieciom oraz Staś Dorosz.

To słuchacze wybiorą zwycięzców spośród 16 finalistów, wyłonionych przez jury ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń. Ich utwory emitowane są na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz na stronie zrodelko.polskieradio.pl.

Do 4 grudnia słuchacze mogą głosować na utwory finalistów na stronie: zrodelko.polskieradio.pl. Każda osoba może zagłosować raz dziennie na swojego faworyta. Nazwiska laureatów poznamy 11 grudnia.

  •  Nagrodą jest występ na uroczystym koncercie zorganizowanym przez Polskie Radio Dzieciom i Radiowe Centrum Kultury Ludowej.
  • Grafika do pobrania
  •  Więcej informacji na stronie zrodelko.polskieradio.pl


« wstecz