X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

21 LISTOPADA UPŁYWA TERMIN NADSYŁANIA PRAC W 21. EDYCJI CHARYTATYWNEJ AKCJI „CHOINKI JEDYNKI”

Poniedziałek, 21 listopada 2022

To już ostatnie dni, aby wziąć udział w charytatywnej akcji Programu Pierwszego Polskiego Radia „Choinki Jedynki 2022”. Na prace czekamy do poniedziałku, 21 listopada, do godz. 24.00. Patronat honorowy nad akcją objęła Małżonka Prezydenta RP Pani Agata Kornhauser – Duda.


Tegoroczna akcja potrwa do 27 grudnia 2022 roku. Fundusze zbierane są podczas licytacji obrazków, namalowanych przez dzieci i młodzież w wieku od 6 do 16 lat oraz dorosłych Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia. Spośród nadesłanych zgłoszeń, Jury w składzie – Aneta Kosin – plakacistka i kreatorka wizerunku, prof. Franciszek Maśłuszczak – artysta, malarz i pedagog oraz Marek Jaromski – artysta, grafik – wybierze 20 najlepszych , finałowych prac oraz przyzna dodatkowo 40 wyróżnień.

Od 25 listopada do 4 grudnia na antenie Programu 1 Polskiego Radia w audycjach „Cztery pory roku” (godz. 9.00 – 12.00) oraz w „Ekspresie Jedynki” (godz.15.00 – 17.30) jurorzy zaprezentują nagrodzone i wyróżnione prace.

W niedzielę, 4 grudnia, w godz. 11.00 – 13.00 w gmachu Polskiego Radia planowane jest wspólne malowanie z udziałem dorosłych Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia.

Licytacje prac dorosłych będą się odbywały od poniedziałku, 5 grudnia do piątku 9 grudnia, w godz. 9.00 – 12.00. Finał Akcji przewidziany jest na 10 grudnia (godz. 8.00 – 19.30), podczas którego licytowanych będzie 20 prac – nagrodzonych w konkursie plastycznym oraz 12 wykonanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”.

- Nasza akcja „Choinki Jedynki” to z jednej strony plastyczna zabawa, pokaz talentów, ale przede wszystkim wymierna pomoc. Każdy ruch pędzla, kolor kredki, pomysł, mają swoje znaczenie. Zostawiając odrobinę serca w swojej pracy plastycznej, nasi młodzi słuchacze dają to serce innym - podkreśla Marcin Kusy – Dyrektor - Redaktor Naczelny Programu 1 Polskiego Radia.

Program 1 Polskiego Radia organizuje Akcję Charytatywną „Choinki Jedynki” już po raz dwudziesty pierwszy. Zebrane środki będą przekazane na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko” oraz na pomoc osobom potrzebującym z Ukrainy znajdującym się pod opieką Fundacji.

Pracę na konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat można zgłaszać w specjalnym serwisie Polskiego Radia choinkijedynki.polskieradio.pl


« wstecz