X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„SŁUCHAJ CZWÓRKI PRZEZ APLIKACJĘ I WYGRYWAJ NAGRODY” – NOWY KONKURS W RADIOWEJ CZWÓRCE

Poniedziałek, 3 października 2022

W poniedziałek, 3 października wystartował nowy konkurs „Słuchaj Czwórki przez aplikację i wygrywaj nagrody” przeznaczony dla użytkowników mobilnej aplikacji Czwórki. Słuchacze i użytkownicy będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Aplikację można pobrać tutaj. Umożliwia ona dostęp do ulubionych audycji, bogatej oferty podcastów, wywiadów i wielu innych ciekawych informacji.


Radiowa Czwórka od 3 października startuje z nowym konkursem „Słuchaj Czwórki przez aplikację i wygrywaj nagrody”, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. Konkurs będzie podzielony na cztery części i potrwa do 28 października. W wybranych audycjach - „Pierwsze słyszę”, „Stacja Kultura”, „TOP” od poniedziałku do czwartku oraz „Najlepszy Dzień Tygodnia” , „4 bieg” i „Stacja Kultura” w piątki - będą zadawane pytania, na które uczestnicy konkursu powinni przesłać odpowiedzi za pośrednictwem aplikacji mobilnej Czwórka Polskie Radio. Każda odpowiedź musi zaczynać się od słowa „Konkurs”.

Jury dokonując oceny będzie brało pod uwagę oryginalność, pomysłowość oraz wartość artystyczną tekstu. Spośród nadesłanych wiadomości komisja konkursowa wybierze 20 nagrodzonych i obdaruje ich m.in. głośnikami oraz innymi atrakcyjnymi nagrodami.

Czwórkowa aplikacja to dostęp do wszystkich multimedialnych treści tworzonych przez zespół radiowej Czwórki. Słuchacze znajdą tam pełną ramówkę, playlisty, artykuły, wywiady w formie video i treści z muzycznego bloga Czwórki. Ponadto umożliwia tworzenie i zapisywanie własnych playlist z ulubionymi audycjami i podcastami. Z myślą o kierowcach opracowany został także tryb samochodowy pozwalający na bezpieczne słuchanie Czwórki w trakcie jazdy.

Nowa bezpłatna aplikacja Czwórki jest dostępna w sklepach Google Play i App store tutaj.


« wstecz