X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONCERT WŁADYSŁAWA „ADZIKA” SENDECKIEGO I ATOM STRING QUARTET – W CYKLU „JAZZ.PL” W RADIOWEJ DWÓJCE I ONLINE

Piątek, 23 września 2022

Już w najbliższy piątek, 23 września w cyklu „Jazz.PL” koncert Władysława „Adzika” Sendeckiego, który zagra z zespołem Atom String Quartet. Transmisja od godz. 18.00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia oraz – w formie streamingu wideo – na: Facebooku, stronie dwojka.polskieradio.pl i kanale YouTube Dwójki. Koncert z udziałem publiczności – zaproszenia można zdobyć słuchając Programu 2.


Władysław „Adzik” Sendecki to legendarny muzyk i kompozytor, mający na swoim koncie kilkadziesiąt albumów, które zwierają całe spectrum artystycznej wizji polskiego artysty (od jazzu i muzyki klasycznej po Fusion oraz nagrania z elementami world music). Pianista współpracował z największymi gwiazdami jazzu - od Jaco Pastoriusa, Billy’ego Cobhama po Larry’ego Coryella czy Michała Urbaniaka.

Atom String Quartet powstał w 2010 roku i jest jednym z najbardziej intrygujących kwartetów smyczkowych na świecie. Zespół łączy możliwości kwartetu smyczkowego z szeroko rozumianą improwizacją. W utworach oprócz jazzu słychać inspiracje polskim folklorem, muzyką z różnych regionów świata, a także współczesną i klasyczną.

 

  • Koncertowa audycja „Jazz.PL” w każdy piątek o godz. 18.00 – dla publiczności w studiu S-3 Polskiego Radia, dla Słuchaczy na antenie Dwójki, a także w transmisji wideo na portalach Facebook, YouTube i na stronie internetowej stacji oraz portalu www.ninateka.pl
  • Wejściówki można zdobyć słuchając: „Poranka Dwójki”, „Wybieram Dwójkę” i „Teraz Jazz”.
  • Wszystkie dotychczasowe koncerty z cyklu „Jazz.PL” do obejrzenia tu
  • Partnerem letniej odsłony „Jazz.PL” jest Filmoteka Narodowa – Instytut Audiowizualny.


« wstecz