X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień przedszkolaka w polskim radiu dzieciom

Poniedziałek, 19 września 2022

Z okazji święta najmłodszych, które przypada 20 września dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom przygotowali specjalne audycje. Słuchacze mogą liczyć na rozmowy ze świętującymi przedszkolakami oraz spotkania z gośćmi. O tym „Dlaczego fajnie jest być przedszkolakiem?” przez cały dzień w Polskim Radiu Dzieciom będą opowiadać najmłodsi słuchacze. Więcej na stronie internetowej.  


Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września, a Polskie Radio Dzieciom aktywnie świętuje ten wyjątkowy dzień razem z najmłodszymi słuchaczami. Święto ma podkreślać wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju oraz popularyzować nowoczesne wychowanie przedszkolne. Polskie Radio Dzieciom towarzyszy przedszkolakom w stawianiu ich pierwszych kroków, rozwoju, odkrywaniu świata czy zgłębianiu tajników nauki.

Martyna Chuderska zaprosi na specjalną audycję „Poranek w Polskim Radiu Dzieciom” (od godz. 7.00 do 10.00) podczas której będzie rozmawiała z przedszkolakami. W audycji „Popołudnik w Polskim Radiu Dzieciom” prowadzący Jacek Zawada porozmawia z Patrycją Lipińską. Podczas spotkania będzie można usłyszeć premierową piosenkę wokalistki „Kodeks przedszkolaka”.

Natomiast o godz. 21.00 w programie „Strefa Rodzica” gościem będzie dr Katarzyna Mastalerz, która opowie o profilaktyce stomatologicznej u dzieci oraz co powinno zaniepokoić rodzica. Emilia Rodzik – dyrektor przedszkola, edukatorka pozytywnej dycypliny opowie z kolei w jaki sposób wspierać najmłodszych, by stawali się odpowiedzialni, zaradni i pewni siebie. Audycję poprowadzi Joanna Ficińska. 

 

« wstecz