X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

ANNA DYMNA I PROF. ANDRZEJ CECHNICKI ZACHĘCAJĄ DO UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ „CHOINKI JEDYNKI”

Wtorek, 3 listopada 2020

Musimy być teraz razem. W tych trudnych i smutnych czasach „Choinki Jedynki” są po to, żebyśmy robili coś radosnego, coś potrzebnego – mówi Anna Dymna.

 

 

 

 

Środki zebrane z licytacji świątecznych obrazków oraz przedmiotów podarowanych przez Przyjaciół Programu 1 Polskiego Radia, wybitnych artystów, sportowców i naukowców, zostaną przekazane Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prof. Andrzeja Cechnickiego. Honorowy patronat nad akcją ponownie objęła Pierwsza Dama Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda.

 

Jak co roku, Program 1 Polskiego Radia ogłosił konkurs plastyczny pod hasłem „Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia”, skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Zasady zabawy są proste i aby wziąć w niej udział, zdjęcia prac – wykonanych w dowolnej technice – należy przesyłać za pośrednictwem internetowego formularza dostępnego pod adresem: choinkijedynki.polskieradio.pl. Termin nadsyłania świątecznych obrazków XIX Akcji Charytatywnej „Choinki Jedynki” upływa 18 listopada br. Oceniać je będą artyści-malarze, jurorzy konkursu: Aneta Kosin, Marek Jaromski oraz prof. Franciszek Maśluszczak. Następnie od 20 do 29 listopada jury zrecenzuje 20 zwycięskich i 40 wyróżnionych dzieł młodych artystów w audycjach: „Cztery pory roku” (godz. 9.05-12.00), „Ekspres Jedynki” (15.05-17.30) oraz w weekendowych pasmach Jedynki. Dodatkowo Dyrekcja Programu 1 przyzna nagrodę specjalną.

 

Teraz jest szczególny czas. Musimy żyć tak, żeby nikt obok nie był sam, żeby się nie martwił, czy sobie poradzi. W każdej z tych prac będzie zamknięty nasz uśmiech, nasze dobre serce i nasze dobre myśli – podkreśla Anna Dymna.

Ponadto przypomnijmy, że ze względu na wprowadzone regulacje i w trosce o najwyższe bezpieczeństwo, zmianie ulegnie formuła tegorocznej odsłony akcji. Zamiast popularnego malowania bożonarodzeniowych obrazków w gmachu głównym Polskiego Radia, zaproszeni do udziału w wydarzeniu goście, Przyjaciele Programu 1 Polskiego Radia: wybitni artyści, sportowcy oraz przedstawiciele świata nauki, przekażą swoje podarunki, które razem z 20 zwycięskimi pracami konkursowymi i 12 obrazkami przekazanymi przez podopiecznych obydwu fundacji trafią „pod młotek”. – Ta akcja pozwoli osobom cierpiącym, pełnym lęku, pełnym smutku, samotnym – które też wezmą w niej udział – być razem z Wami. Pomoże im się uśmiechnąć i znaleźć siłę do zdrowienia – dodaje prof. Andrzej Cechnicki, lekarz psychiatra, jeden z pierwszych w Polsce orędowników opieki środowiskowej w leczeniu zaburzeń psychicznych.

 

« wstecz