X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

RADIOWY DEBIUT GABRIELI MOŚCICKIEJ I SYRENKI W „DOMÓWCE Z DWÓJKĄ”

Środa, 29 lipca 2020

„Bal na Gnojnej”, „Laura i Filon”, „Serce w plecaku” – to tylko część piosenek, które zabrzmią w najbliższej „Domówce z Dwójką”. W sobotę 1 sierpnia Program 2 Polskiego Radia zaprasza na koncert Gabrieli Mościckiej, która swoim śpiewem i grą na akordeonie od lat zachwyca miłośników dawnych melodii. Artystka wystąpi ze swoją nową grupą Syrenka – będzie to antenowy debiut formacji. Transmisja wydarzenia w Programie 2 Polskiego Radia, na stronie internetowej oraz Facebooku stacji od godz. 19.00.

Gabriela Mościcka znana jest z koncertów Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej. Tym razem zaprezentuje jednak swój nowy zespół. – Z wielką przyjemnością przedstawiam grupę, której początek dał Warszawski Duet Sentymentalny. Wraz z Syrenką skoczyłam w muzyczne odmęty tego, co już doskonale Państwo znają z naszych wykonań, ale również zamierzam wypłynąć na nieodkryte wody brzmień retro – mówi artystka, która wyjaśnia, że Syrence bliski jest głównie miejski folklor Warszawy, Lwowa i innych ośrodków miejskich międzywojnia. Jednak w swojej „Domówce” Gabriela zaprezentuje również utwory z czasów późniejszych i współczesnych. Sobotni występ dla słuchaczy Dwójki i internautów będzie antenowym debiutem Syrenki. Transmisja koncertu – nawiązującego repertuarem również do 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego – na antenie, stronie internetowej oraz Facebooku Dwójki w sobotę 1 sierpnia o godz. 19.00.

« wstecz