X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

KONKURS „WYDAJ PŁYTĘ Z BĘDZIE GŁOŚNO” – CZWÓRKA CZEKA NA ZGŁOSZENIA DO 17 LIPCA

Wtorek, 14 lipca 2020
To ostatni dzwonek dla utalentowanych, a wciąż nieodkrytych muzyków, którzy mają gotowy materiał na krążek, nie podpisali kontraktu z żadną wytwórnią płytową, a marzą o wydaniu własnego albumu.

Codziennie przesłuchuję wszystkie nadesłane piosenki, poziom jest naprawdę wysoki – interesujący i różnorodny. Każdego dnia utwierdzam się w przekonaniu, że mamy sporo zdolnych młodych artystów, którzy już są gotowi wyjść ze swoim materiałem do publiczności – mówi Damian Sikorski, juror i pomysłodawca konkursu.


Zwycięzcę poznamy pod koniec sierpnia. Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są w październiku br. w studiu Czwórki w ramach audycji Damiana Sikorskiego „Będzie Głośno!”. Nagrodą jest wydanie płyty z radiową Czwórką nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia, sesja zdjęciowa i koncert promujący płytę na antenie Czwórki w ramach audycji „Będzie Głośno!” oraz w mediach społecznościowych. Wśród nagród jest także nagranie teledysku do singla, który wyreżyseruje Konrad Aksinowicz – reżyser, scenarzysta, twórca klipów m.in. dla: De Mono, Brodki, LemON, Lady Pank, Margaret, Mikromusic, Sarsy i Jamala. Aksinowicz to także reżyser dwóch pełnometrażowych filmów fabularnych: „Zamiana” oraz „W spirali” oraz autor książki „Samorealizacja Filmowa”. Partnerami konkursu są Związek Artystów Wykonawców STOART i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, które ufunduje dodatkowe nagrody finansowe dla najlepszego autora muzyki oraz tekściarza.

– To niesamowita przepustka do artystycznego świata i pomoc w realizacji marzeń – mówi Sara Kordowska, laureatka z ubiegłego roku. – Nie mogłam podjąć lepszej decyzji niż udział w tym konkursie – dodaje autorka płyty „Wszystko i nic”, którą wydała Czwórka.

Konkurs co roku wspierają znani artyści, którzy mają już debiut za sobą. W ubiegłych latach w akcję zaangażowali się m.in.: Muniek Staszczyk, Baranovski, Atari Wu (XxanaxX), Daniel Spaleniak. W tym roku do wzięcia udziału w konkursie zachęcają nie tylko laureatki – Ms. Obsession, Marta Zalewska i Sara Kordowska, ale także Bovska, Robert Cichy, Arek Kłusowski, Natalia Grosiak (Mikromusic) oraz Mery Spolsky.


Konkurs jest rozwinięciem audycji „Będzie głośno!”. Program Damiana Sikorskiego umożliwia nieznanym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Co piątek artyści zgłaszający się za pośrednictwem strony radiowej Czwórki zapraszani są do audycji na żywo, aby zaprezentować swoją twórczość zarówno w rozmowie, jak i w minikoncercie akustycznym. Ponadto utwory tych wykonawców trafiają na listę przebojów „Będzie Głośno!”, a słuchacze każdego dnia mogą oddawać głosy na piosenki, które najbardziej przypadły im do gustu.

W najnowszym wydaniu audycji, 17 lipca o godzinie 19.00 usłyszymy retransmisję koncertu Bass Astral x Igo, czyli elektronicznego duetu producenta Kuby Tracza i wokalisty Igora Walaszka. Na co dzień występują w rockowym składzie Clock Machine, jednakże ich wspólny projekt cechuje się bardziej nowatorskimi, elektronicznymi brzmieniami. Na swoim koncie mają dwa albumy: „Discobolus” oraz „Orell”. Koncert odbył się w marcu 2018 w ramach audycji „TOP – Trochę Optymizmu Popołudniem”. „Będzie Głośno!” w każdy piątek od godz. 18.00 do 20.00.

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.
« wstecz