X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„DOBRE NASZE” – WAKACYJNY KONKURS RADIOWEJ JEDYNKI

Wtorek, 30 czerwca 2020
1 lipca na antenie radiowej Jedynki rusza SMS-owy konkurs „Dobre nasze”. Ideą akcji jest promocja polskich produktów i przedsiębiorczości.

Jedynka zaprasza do wspólnej zabawy w konkursie szlakiem polskich produktów. Od poniedziałku do soboty, kilka razy w ciągu porannego pasma „Sygnały dnia” (godz. 6.00-9.00), wyemitowane zostaną historyczne, architektoniczne i geograficzne zagadki i rebusy dźwiękowe, zawierające podpowiedzi wskazujące na miejscowość lub region, w którym powstaje wybrany polski produkt. Zadaniem uczestników konkursu będzie odgadnięcie, w jakiej miejscowości lub regionie jest on wytwarzany oraz przesłanie odpowiedzi w formie krótkiej wiadomości SMS. Dodatkowo słuchacze zostaną poproszeni np. o wyjaśnienie dlaczego wybierają polskie produkty, jakie są ich ulubione zabytki w danym regionie lub jakie mają wspomnienia związane z pobytem w tym miejscu. Zapraszamy na dźwiękową wędrówkę po miejscach słynących z najlepszych produkcji – nie tylko spożywczych, ale tylko polskich: naszych, dobrych i najlepszych – zapowiada Daniel Wydrych, prowadzący audycję. – Ważne, żeby w czasie wakacyjnych podróży mieć pełny bak, dlatego przez całe wakacje w „Sygnałach dnia” wygrać będzie można tanie tankowanie! – dodaje Karolina Rożej, dziennikarka radiowej Jedynki.
« wstecz