X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

BEATA PAWLIKOWSKA I ROMAN DZIEWOŃSKI Z AUTORSKIMI AUDYCJAMI W RADIOWEJ TRÓJCE

Środa, 17 czerwca 2020

To już trzecia przygoda znakomitego dziennikarza muzycznego z Trójką i – zapewne właśnie dlatego – jego nowa audycja będzie się nazywać „Do trzech razy nuta”. Do radiowego studia przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wraca również – po 22-letniej przerwie – Beata Pawlikowska.

 

 

– Trójka jest dla mnie najbardziej niezwykłym radiem. Była moim pierwszym oknem na świat, pierwszym radiem, którego słuchałam świadomie jako nastolatka – z zachwytem i przejęciem, wsłuchując się w każde słowo i każdy dźwięk muzyki. Jest dla mnie miejscem magicznym. Myślę, że Trójka jest wyjątkowa także z powodu swoich słuchaczy, z którymi ma bliski, emocjonalny kontakt, i z którymi ma taką relację, jaka istnieje między przyjaciółmi. To piękne i rzadkie we współczesnym świecie, tym bardziej więc cieszę się, że będę miała zaszczyt i przyjemność w tym uczestniczyć – mówi Beata Pawlikowska. Dziennikarka, podróżniczka i autorka poradników spotykać się będzie ze słuchaczami w każdą niedzielę w godz. 11.00-13.00. Premiera audycji „Blondynka w Trójce” w niedzielę 21 czerwca.

– Odeszłam z Trójki 22 lata temu, które poświęciłam na podróżowanie i pisanie książek. Odkryłam mnóstwo niesamowitych miejsc, ale też podczas wypraw na koniec świata zrozumiałam bardzo dużo rzeczy, które uważam dzisiaj za życiowo najważniejsze. Wracam, żeby podzielić się tym, co odkryłam. Będę opowiadać o najpiękniejszych i najbardziej niezwykłych miejscach, które widziałam, a także o tym, co zrozumiałam o życiu i o świecie. Przyniosę też wszystkie moje ulubione piosenki – od Elvisa Presleya i Beatlesów przez Eltona Johna i Stinga, aż po Johna Legenda i Pharrella Williamsa. Do usłyszenia! – dodaje Beata Pawlikowska.

Sporo znakomitej, stylowej muzyki prezentował będzie w swoim autorskim cyklu „Do trzech razy nuta” Roman Dziewoński. W trakcie pierwszego spotkania przy mikrofonie, w niedzielę 14 czerwca, dziennikarz zapowiedział: – Będziemy zaglądać do różnych skrytek muzycznych, na takie wyspy, o których już zapomniano. Możecie Państwo spodziewać się różnych gatunków – swingu, soulu, jazzu, musicali i wielu innych szlachetnych brzmień.

To już trzecia dziennikarska przygoda Romana Dziewońskiego z Trójką. Poprzednio pracował przy Myśliwieckiej od 1977 do 1980 roku, by wrócić w latach 90. Dziennikarz cały czas współpracuje z Teatrem Polskiego Radia, dla którego pisze sztuki radiowe i słuchowiska. Jest również autorem wielu książek – przede wszystkim biografii polskich gwiazd kina i estrady. Emisja jego audycji w każdą niedzielę w godz. 15.00-17.00.

« wstecz