X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„POLSKIE PIOSENKI NA PŁYTACH POLSKIEGO RADIA” – KONKURS RADIOWEJ JEDYNKI

Wtorek, 5 maja 2020

Do końca maja będzie można wygrać wspaniałe albumy polskich twórców wydane przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia.

 

 

 Konkurs jest częścią akcji Programu 1 „Maj polskiej piosenki”. Szansę na wygraną mają ci, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące artystów, których utwory pojawią się w „Muzycznej Jedynce” (audycja od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00) oraz albumów wydanych przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia. – Zapytamy o ciekawostki dotyczące wybranych utworów i płyt. Chcemy sprawdzić, czy ulubieni wykonawcy mają jeszcze przed naszymi słuchaczami jakieś muzyczne tajemnice. Konkurs to prawdziwe wyzwanie dla melomanów, przede wszystkim jednak liczy się dobra zabawa! – zapowiada Marcin Kusy, dyrektor i szef muzyczny radiowej Jedynki.

Zasady zabawy są proste - by wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać wiadomość SMS z poprawną odpowiedzią pod nr 71151 (koszt 1,23 zł + VAT). Każdego dnia do zdobycia znakomite wydawnictwa Agencji Muzycznej Polskiego Radia, w tym m.in. „Wojciech Młynarski – prawie całość”, „65 lat polskiej piosenki”, „Jonasz Kofta” oraz płyty winylowe: IRA – „My”, Mietek Szcześniak – „Nierówni”, Adam Makowicz – „Swinging Ivories” i 50% kupony rabatowe na zakupy w sklepie Polskiego Radia spośród ponad 400 albumów polskich twórców.

 

„Maj polskiej piosenki” to ukłon w stronę rodzimych kompozytorów, autorów i wykonawców. – To wspaniała tradycja Jedynki i nie wyobrażam sobie, zwłaszcza w tak trudnym dla artystów czasie, by do niej nie powrócić – mówi Marcin Kusy. Akcję przed wieloma laty wymyślili dziennikarze muzyczni Jedynki, by docenić i promować polskich artystów, których Polskie Radio szczególnie wspiera w czasie pandemii.

« wstecz