X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CZWÓRKA I TRÓJKA NA SNOWFEST FESTIWALU W SZCZYRKU

Środa, 26 lutego 2020

Już w najbliższy weekend dziennikarze Trójki i Czwórki odwiedzą największy festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce. 

Przez dwa dni będą relacjonowali przebieg imprezy. Na miejscu będzie można także odwiedzić Czwórkową InstraStrefę w Miasteczku Festiwalowym oraz stanowisko DJ-skie, gdzie zagrają Bert oraz true.dat.

SnowFest powered by Tauron, którego patronem medialnym są radiowa Czwórka i Trójka, to impreza łącząca muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją. W jednym miejscu spotkają się najlepsi snowboardziści, narciarze freestylowi oraz liczna grupa rozchwytywanych na całym świecie muzyków. Na terenie Amfiteatru, na kilku scenach, zagrają gwiazdy: legendarny Mos Def, autor słynnego albumu „Black on Both Sides”, jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej – Vitalic, holenderskie trio Kraak & Smaak, które w pełnym koncertowym składzie zaprezentuje swój najnowszy materiał z płyty „Pleasure Center”, SIGMA – autorzy takich hitów jak „Nobody To Love” czy „Dilemma”. Polską scenę muzyczną reprezentować będą takie gwiazdy, jak Sokół, Kamp!, czy emanujący niespożytą energią, zespół Łąki Łan.

SnowFest to także zawody freestylowe dla szukających wrażeń narciarzy i snowboardzistów.  

W piątek oraz w sobotę, 28 i 29 lutego, od godziny 20:00, Czwórka zaprasza do swojej InstaStrefy w Miasteczku Festiwalowym pod Skocznią Skalite.

W sobotę ekipę Czwórki będzie można spotkać już od godz. 12:00 przy dolnej stacji gondoli Szczyrk Mountain Resort, gdzie znajdzie się Czwórkowe stanowisko DJ-skie. Przez trzy godziny słuchaczy rozgrzewać będzie zimowa gorąca herbata oraz muzyka, którą grać będą Bert oraz true.dat, DJ-e i jednocześnie dziennikarze muzyczni Czwórki. Nie zabraknie oczywiście pamiątkowych zdjęć, zabaw i konkursów z nagrodami.

Słuchaczom, którzy nie będą mogli wziąć udziału w festiwalu, Czwórka zrelacjonuje przebieg imprezy – Justyna Tylczyńska i Mateusz Fusiarz podzielą się swoimi wrażeniami ze stoku w piątek ok. godziny 20:00, 21:00 oraz 22:40. W sobotę relacje pojawią się podczas audycji „W to mi graj” po godz. 12:00 oraz w Wiadomościach o 14:00.

W sobotnie popołudnie, od godziny 17:00 Czwórka zaprasza do wysłuchania audycji „Nie na żarty”, nadawanej z restauracji Stara Karczma (ul. Myśliwska 2). Mateusz Kulik i jego goście porozmawiają o beskidzkiej tradycji smaku.

Od godziny 20:00, audycja specjalna „PlenAir”, prosto z Miasteczka Festiwalowego. Hanna Dołęgowska oraz Mateusz Fusiarz zrelacjonują zawody sportowe, podczas których freestyle zaprezentują najlepsi narciarze. O godzinie 21:00 „PlenAir” muzyczny, podczas której DJ Bert zapowie największe festiwalowe koncerty. O 22:00 na „Sportowe podsumowanie dnia” zaprosi Mateusz Fusiarz.

W Szczyrku pojawi się również radiowa Trójka, która z plenerowego studia w Karczmie Stary Młyn (ul. Dworcowa 3) wyemituje w piątek 28 lutego dwie audycje: „AnagrammarganA” Michała Margańskiego (godz. 15:00-16:00) oraz „Zapraszamy do Trójki” Kuby Strzyczkowskiego (godz. 16:00-19:00). Wejść reporterskich ze SnowFestu nie zabraknie również w sobotnich audycjach „Zapraszamy na weekend” (godz. 6:00-8:00) oraz w „Radiowym Domu Kultury” (godz. 13:00-15:00).

Ponadto w nocy z soboty na niedzielę specjalne, festiwalowe wydanie „Potrójnego pasma przenoszenia” Michała Margańskiego z Amfiteatru i Skoczni Skalite (godz. 24:00-2:00). W trakcie audycji transmisja koncertu grupy Kamp!.

« wstecz