X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

SPOTKANIE Z WYBITNYM TENOREM PIOTREM BECZAŁĄ W RADIOWEJ DWÓJCE

Czwartek, 13 lutego 2020

W dzieciństwie wyrzucono go ze szkolnego chóru – wolał grać w piłkę. Dziś jest uważany za jednego z najlepszych tenorów świata. Gościem audycji „Cafe Muza” będzie Piotr Beczała – gwiazda Metropolitan Opera, zapalony golfista i koneser wina. Emisja w radiowej Dwójce w niedzielę 16 lutego o godz. 10.00.

 

W sezonie 2019/2020 zadebiutował w partii Jontka w nowej inscenizacji „Halki” Stanisława Moniuszki, której reżyserem jest Mariusz Treliński. Po grudniowej premierze w Theater an der Wien doczekaliśmy się również jej wystawienia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. W tym roku na rynku ukaże się album solowy Piotra Beczały z ariami z oper werystycznych.

W rozmowie z Jackiem Hawrylukiem artysta opowie m.in. o nowych rolach, nagraniach i o życiu na walizkach. Pytania do wybitnego śpiewaka mogą zadać również słuchacze Dwójki – można je wysyłać na adres mailowy: jacek.hawryluk@polskieradio.pl.

Audycja „Cafe Muza” w Programie 2 Polskiego Radia w niedzielę 16 lutego w godz. 10.00-11.00.

« wstecz