X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

PROGRAM 3 ZAPRASZA NA FESTIWAL TRÓJKA GÓROM

Czwartek, 13 lutego 2020

Koncerty, spotkania i rozmowy z gwiazdami sportu, literatury i ekranu, warsztaty dla dzieci i dorosłych, a wreszcie audycje na żywo – to wszystko czeka na słuchaczy Programu 3 Polskiego Radia, mieszkańców Szklarskiej Poręby i turystów podczas szóstej już odsłony Festiwalu Trójka Górom.

Impreza odbędzie się w dniach 13-15 lutego. W programie Festiwalu m.in. dyskusje z wybitnymi osobowościami kultury i sportu, a na antenie Programu 3 pojawią się relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalu – m.in. w „Muzycznej Poczcie UKF” Tomasza Żądy oraz w prowadzonych przez Marka Niedźwieckiego audycjach „Liście przebojów Programu 3” oraz „Markomanii”. Ponadto Program 3 zaplanował na piątek festiwalowe wydanie „Godziny prawdy” Michała Olszańskiego, który porozmawia ze swoim redakcyjnym kolegą Kubą Strzyczkowskim (godz. 12.00-13.00, Skwer Radiowej Trójki) oraz plenerowe „Zapraszamy do Trójki” Kuby Strzyczkowskiego (godz. 16.00-19.00) i „Offensywę” Piotra Stelmacha (godz. 22.00-23.00). W sobotę słuchacze – mieszkańcy Szklarskiej Poręby i turyści – będą mogli wziąć udział w specjalnych osłonach audycji „Trójkowo, filmowo” Ryszarda Jaźwińskiego (godz. 15.00-16.00) i „Myśliwiecka 3/5/7” Piotra Stelmacha (godz. 16.00-19.00). W niedzielę już po zakończeniu wydarzenia, plenerowe wydanie „Zagadkowej niedzieli” Katarzyny Stoparczyk (godz. 9.00-10.00).

Relacje i wejścia reporterskie ze Szklarskiej Poręby pojawią się również w: piątkowym wydaniu „Zapraszamy do Trójki” (godz. 6.00-9.00), sobotnim „Zapraszamy na weekend” (godz. 6.00-8.00) oraz „Radiowym Domu Kultury” (godz. 13.00-15.00). W nocy z soboty na niedzielę Trójka będzie transmitować festiwalowy set didżejski Hirka Wrony i Michała Margańskiego (od północy do godz. 4.00).

W Szklarskiej Porębie będzie też działał kultowy „Sklepik Walendzik” z Trójkowymi gadżetami oraz wydawnictwami książkowymi i płytowymi. Ponadto gospodarze Festiwalu zapraszają słuchaczy, mieszkańców i turystów do wzięcia udziału w licznych warsztatach i spotkaniach. Imprezie towarzyszyć będą także Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. Festiwal zwieńczy koncert Ralpha Kamińskiego (sobota, godz. 20.00).

« wstecz