X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

CZWÓRKA NA GARMIN WINTER SPORTS FESTIVAL

Czwartek, 13 lutego 2020

W sobotę 15 lutego najlepsi zawodnicy z całego świata spotkają się na stoku Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej. W sportowej rywalizacji uczestników wspierać będzie radiowa Czwórka!

 

Winter Sports Festival to impreza, która od blisko 17 lat przyciąga do Polski zawodników z całej Europy. Jej historia rozpoczęła się w Zieleńcu, kiedy to po raz pierwszy w jednym miejscu zebrali się freeskierzy z Polski i Czech, by zmierzyć się na bardzo dużej, jak na tamte czasy, skoczni.

Ekipa radiowej Czwórki zaprasza do wspólnej zabawy na stoku w Ośrodku Narciarskim Kotelnica Białczańska w sobotę od samego rana, skąd najpierw Patryk Kuniszewicz poprowadzi audycję „Sobotologia” (godz. 9.00-11.00). Dziennikarz wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiać będzie m.in. o organizacji zawodów, w trakcie których odbędą się: Puchar Europy FIS w narciarskiej i snowboardowej konkurencji „Big Air”, Mistrzostwa Polski we Freeskiingu i przystanek rowerowego Pucharu Świata FMB World Tour. Ponadto relacje z przebiegu imprezy oraz rozmowy z zawodnikami Garmin Winter Sports Festival przygotowane przez Norberta Michalaka pojawią się w dniu wydarzenia „Wiadomościach” radiowej Czwórki.

Na uczestników zawodów czekać będą liczne atrakcje przygotowane przez dziennikarzy Czwórki, w tym m.in. insta-kącik, w którym wszyscy zrobią pamiątkową fotkę czwórkowym Instaxem, a w sportowych konkursach na trickboardzie do zdobycia będą też radiowe gadżety! 

Dziennikarze Czwórki zapraszają do wspólnej zabawy na stoku i do aktywnego udziału w audycji  - w najbliższą sobotę 15 lutego od godz. 9.00 do godz. 15.00. 

« wstecz