X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komunikat

Środa, 8 stycznia 2020

 Zarząd Polskiego Radia S.A. z dniem 8 stycznia 2020 roku powierzył obowiązki Dyrektora-Redaktora Naczelnego Programu Pierwszego w Polskim Radiu S.A. Panu Marcinowi Kusemu.


Z dniem 8 stycznia 2020 roku Zarząd Polskiego Radia S.A. odwołał Panią Jolantę Fudalę ze stanowiska Dyrektora Agencji Promocji i Panią Mirosławę Mieszkowską z funkcji Zastępcy Dyrektora Agencji Promocji, by powierzyć im inne zadania istotne dla funkcjonowania Spółki.


         Zarząd Polskiego Radia S.A. z dniem 8 stycznia 2020 roku odwołał Pana Mariusza Cieślika ze stanowiska Zastępcy Dyrektora-Redaktora Naczelnego Programu 3. Pan Mariusz Cieślik pozostaje pracownikiem Spółki.

« wstecz