X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„JEDYNE TAKIE MIEJSCE” - DZIENNIKARZE PROGRAMU 1 POLSKIEGO RADIA ODWIEDZĄ PRZEWORSK

Piątek, 29 listopada 2019

Lubomirscy, Sowińscy, Krzanowie… Co łączy te nazwiska i rodziny? Przeworsk – perła Podkarpacia, a w nim jedyny w Polsce żywy skansen, kaplica bożogrobców, polski szlak św. Jakuba i szlak parkowy jednego z najznamienitszych polskich rodów magnackich. Marta Januszewska i Roman Czejarek zapraszają do odwiedzenia kolejnego, wyjątkowego miejsca na trasie podróżniczej audycji „Jedyne takie miejsce”.  Dziennikarze radiowej Jedynki kontynuują reporterską podróż po Polsce, udowadniając co sobotę, jak inspirujący i fascynujący jest nasz kraj, jak barwną i interesującą mamy historię oraz jak wiele można „zobaczyć” słuchając radia.

Tym razem Marta Januszewska i Roman Czejarek spotkają się ze słuchaczami na Podkarpaciu. Plenerowe studio Programu 1 Polskiego Radia znajdzie się w siedzibie Ratusza przy ul. Rynek 1 w Przeworsku.  O historii Przeworska i jego atrakcjach turystycznych opowiedzą m.in. Katarzyna IgnasMałgorzata Wołoszyn z Muzeum w Przeworsku.

Ponadto gościem audycji będzie ks. prał. Tadeusz Gramatyka – proboszcz parafii pw. Ducha Świętego w Przeworsku i kustosz Sanktuarium Grobu BożegoSłuchacze, tradycyjnie już, poznają nie tylko historię Przeworska oraz bogatą ofertę kulturalną, duchową i sportową miasta. O lokalnym dziedzictwie kulinarnym i ulubionych przysmakach mieszkańców regionu opowie Stanisława Mucha z Koła Gospodyń Wiejskich w Grzęsce.

Początek audycji „Jedyne takie miejsce” w sobotę 30 listopada o godz. 9.00. Po programie dziennikarze zapraszają na spotkanie radiowe połączone z warsztatami reporterskimi. Wstęp wolny!

« wstecz