X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MYŚLIWIECKA 3/5/7 W TRASIE - CZYLI PLENEROWE AUDYCJE RADIOWEJ TRÓJKI

Wtorek, 13 sierpnia 2019

W trakcie wakacji Program 3 Polskiego Radia jest jeszcze bliżej swoich słuchaczy -  i to nie tylko w Polsce. W najbliższych dniach dziennikarzy z Myśliwieckiej 3/5/7 będzie można spotkać m.in. w Katowicach, Zamościu oraz Wilnie, skąd poprowadzą plenerowe audycje i przygotują specjalne relacje.

środę 14 sierpnia kolejna odsłona wyjazdowego, Wioletta Myszkowska odwiedzi Wilno. Opowie o miejscowej Polonii, ale też o lokalnej kuchni i specyfice miejscowej Republiki Zarzecza. Relacji tych będzie można wysłuchać w porannym i popołudniowym wydaniu„Zapraszamy do Trójki” oraz audycji „Do Południa”  – o godz. 6.40, 7.40, 10.40, 16.20 i 17.20.

Świąteczną ramówkę w czwartek 15 sierpnia wypełnią w sporej części audycje poświęcone 100. rocznicy wybuchu Pierwszego Powstania Śląskiego (16-24 sierpnia 1919 r.). O obchodach i znaczeniu tego zrywu niepodległościowego Trójka będzie mówić już w porannym wydaniu „Zapraszamy do Trójki” (godz. 6.05-9.00). Rocznicy poświęcone będą również popołudniowe audycje specjalne Piotra Metza (godz. 13.05-14.00) i Patrycjusza Wyżgi (godz. 14.05-17.00). W programie m.in. relacja z uroczystej defilady Wojska Polskiego „Wierni Polsce”.

A wreszcie w piątek 16 sierpnia Program 3 zawita do pięknego Zamościa, skąd zabrzmi popołudniowe wydanie „Zapraszamy do Trójki” (16.05-19.00), które poprowadzi Kuba Strzyczkowski oraz specjalne, plenerowe wydanie „Listy Przebojów Programu 3” – jej gospodarzem będzie Marek Niedźwiecki

Więcej na stronie: trojka.polskieradio.pl.

« wstecz