X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

„NIE JESTEŚ SAM”.

Środa, 12 czerwca 2019

POLSKIE RADIO WŁĄCZA SIĘ W POMOC DLA STANA BORYSA

Polskie Radio współorganizuje specjalny koncert charytatywny na rzecz Stana Borysa, który wymaga specjalistycznego leczenia, długiej i kosztownej rehabilitacji. W poniedziałek  17 czerwca o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego wystąpią  m.in. Skaldowie, Halina Frąckowiak, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Cugowski, Marek Piekarczyk, Izabela Trojanowska i Kayah. Retransmisja wydarzenia w Programie 1 Polskiego Radia.

„Nie jesteś sam”  to koncert charytatywny dla Stana Borysa – wokalisty, kompozytora, aktora i poety, wszechstronnego artysty, który kilka miesięcy temu trafił do szpitala w wyniku udaru niedokrwiennego. Przez kilka dni był na oddziale OIOM, ale nigdy nie stracił przytomności. Po kilkudniowej walce o życie okazało się, że muzyk jest częściowo sparaliżowanyDzięki systematycznej rehabilitacji, artyście udaje się odzyskiwać sprawność. Mimo iż są już postępy, niestety nadal występują deficyty związane z udarem, dlatego Stana Borysa czeka długa i kosztowna rehabilitacja. W leczenie zaangażowane są różne terapie rehabilitacyjne, poza systematyczną fizykoterapią, konieczna jest praca między innymi z logopeda i foniatrą.  

Wybitny muzyk odpowiedzialny jest za powstanie wielu znakomitych kompozycji. W całej swej karierze wydał lub współtworzył 12 albumów muzycznychPolskie Radio postanowiło zaangażować się w pomoc Artyście, który od dziesięcioleci obecny jest na antenach wszystkich stacji, a którego twórczość jest ważna i bliska słuchaczom.

W koncercie „Nie jesteś sam” udział wezmą: Kayah, Skaldowie, Halina Frąckowiak, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Krzysztof Cugowski, Marek Piekarczyk, Izabela Trojanowska, Jerzy Grunwald, Andrzej i Jacek Zielińscy, Olga Bończyk, Grzegorz Wilk i Agata Dąbrowska.

Do akcji dołączyli również znani artyści plastycy, ofiarowując swoje dzieła na aukcję organizowaną przez portal ARTinfo.  Do  19 czerwca można licytować dzieła między innymi Rafała Olbińskiego czy Krzysztofa Oraczewskiego, jak również obraz namalowany przez Marka Grechutę czy pejzaż wykonany przez Kazimierza Szemiotha – autora „Jaskółki” – jednego z najsłynniejszych utworów śpiewanych przez Stana Borysa.

Streaming  wydarzenia udostępniony zostanie na stronie  polskieradio.pl . Ponadto wydarzenie będzie retransmitowane w Programie 1 Polskiego Radia. Pierwszej części koncertu „Nie jesteś sam” będzie można posłuchać 20 czerwca po godz. 18.00, a drugiej 21 czerwca tuż po godz. 20.00.

« wstecz